Vrije Wielertoeristen Geluveld

Mannen in geel en groen – donderdag 17 januari 2019 OC De Leege Platse

Zoek je een origineel kerstcadeau voor een familielid die gek is van de koers. Bestel via vwtgeluveld@gmail.com uw kaarten voor de praatavond. Een kaartje in voorverkoop bedraagt slechts 12 EUR.

Lucien Van Impe en Freddy Maertens samen op het podium. Waar ze elkaar vroeger podiumplaatsen afsnoepten, staan ze nu schouder aan schouder. Filip Osselaer – auteur van de fel bejubelde boeken over Van Impe en Maertens – neemt hen mee op een nostalgische tocht door hun carrière.

Ze keren terug naar hun kindertijd, de krantenrondes, de eerste kermiskoersen, de eerste zeges. Ze vertellen over de overwinningen, over de nederlagen, over vallen en opstaan. Samen beleefden ze in de zomer van 1976 de Tour De France als groot hoogtepunt: Lucien wint geel, Freddy groen. Het wordt een vertelling over het leven en de koers, vol humor en heroïek.

De live muziek wordt gebracht door Wouter Berlaen en Dries Serpentier

Rob Van Pamel • 07/12/2018


Previous Post

Next Post