Vrije Wielertoeristen Geluveld

Ledenvergadering 17 februari 2019

Om goed voorbereid te zijn op ons nieuwe wielerseizoen organiseren we op 17 februari om 11h een ledenvergadering in café ’t Hoekske. Tijdens deze vergadering worden de kledijpakketen, clubboekjes en lidkaarten verdeeld. (Voor de flandriens onder ons, gelieve hier rekening met te houden!)

We wensen dan ook Gilbert Dejonghe in de bloemetjes zetten voor zijn jarenlange inspanningen voor onze club. Eerst als clublid, bestuurslid en vervolgens als voorzitter! We hopen op jullie talrijke aanwezigheid als teken van appreciatie. 
Vervolgens komen volgende agendapunten aan bod:

We wensen dan ook Gilbert Dejonghe in de bloemetjes zetten voor zijn jarenlange inspanningen voor onze club. Eerst als clublid, bestuurslid en vervolgens als voorzitter! We hopen op jullie talrijke aanwezigheid als teken van appreciatie. 
Vervolgens komen volgende agendapunten aan bod:

  • Voorstelling nieuwe bestuur.
  • Wijzigingen huishoudelijke reglement.
  • Huldiging VTT Kampioen 2018
  • Evenementen kalender 2019
  • Enkele weetjes 

Rob Van Pamel • 08/02/2019


Previous Post

Next Post